Zapisz swoje dziecko do nas już dziś – ograniczona liczba miejsc na rok przedszkolny 2022/2023

Szanowni Państwo! Wielkimi krokami zbliża się koniec roku. Wiemy, że grudzień to czas przygotowań świątecznych, podsumować rocznych i powolnych planów na kolejny rok. To też czas kiedy warto pomyśleć o przyszłorocznym naborze dzieci do przedszkola – jeśli temat dotyczy naszych pociech. Zrobić rozeznanie, znaleźć placówkę, umówić się na spotkanie i sprawdzić, czy jest tak, jak chcemy.  Ponieważ miejsc w naszej placówce przy ulicy Paderewskiego zostało mało – słownie: cztery, postanowiliśmy już w grudniu poinformować Państwa o naborze na przyszły rok.

W nowym roku przedszkolnym 2022/2023 będziemy mogli przyjąć do Bajkowej Krainy jedynie cztery osoby. To nie będzie długi wpis – powiemy krótko: zapraszamy zainteresowanych rodziców do rozmowy z nami, poznania naszej placówki i naszej oferty. Tutaj sporo się dzieje, a pomimo wielu zajęć zorganizowanych / dodatkowych, jak karate, zumba, logorytmika, muzykoterapia czy język angielski, zawsze znajdujemy czas także na swobodną zabawę dzieci i codzienne spacery. W Bajkowej Krainie przedszkolaki rozwijają swoje pasje, twórczość, uczą się poprzez zabawę i uwielbiają to, co się dzieje każdego dnia!

Atuty Bajkowej Krainy:

Ponadto dysponujemy jeszcze kilkoma miejscami dla dzieci, które ukończyły 2,5 rok życia w naszym oddziale przedszkolnym (grupa przygotowania przedszkolnego) w placówce Tęczowa Kraina Katowice Ochojec, ul. Łętowskiego 32 B

O naszym oddziale przedszkolnym więcej przeczytacie tutaj.